Міністр закордонних справ України здійснить візит до ПАР – уперше з 1998. Говоритиме про продовольчу безпеку
Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба сьогодні здійснить візит до Південно-Африканської Республіки. Це перший візит голови українського МЗС до ПАР з 1998, повідомили в пресслужбі міністерства.
Кулеба планує переговори з міністеркою міжнародних відносин та співробітництва ПАР Наледі Пандор. Ключовими темами стануть:
- втілення української формули миру
- активізація зусиль задля повернення українських дітей, незаконно вивезених із тимчасово окупованих територій до Росії
- забезпечення продовольчої безпеки в Африці
- збільшення обсягів двосторонньої торгівлі
- активізація взаємодії України та ПАР в міжнародних організаціях.
“Програма візиту, серед іншого, передбачає лекцію глави МЗС України перед студентами та викладачами Університету Преторії, а також відкриття виставки віртуальної реальності «Living the War» про наслідки агресії Росії проти України у Центрі мистецтв Javett при університеті”, – йдеться на сайті МЗС України.
Під час візиту африканських політиків Росія влаштувала черговий масований удар по Україні, і речник президента ПАР заявив, що “не чув вибухів”. Він сказав, що “люди неквапливо проводять свій день” і що “все здається нормальним”.
Український президент Володимир Зеленський бачився із Рамафосою і на полях Генеральної асамблеї ООН. Президенти обговорювали зернову ініціативу.
Читайте також
Молдова запроваджує ліцензування імпорту зернових та олійних до кінця жовтня
Китай наростив імпорт пальмової олії з Індонезії на 31%
«Кернел» залучив €100 млн на будівництво вітрової електростанції в Україні
Ґрунтова посуха в Україні загрожує сівбі озимого ріпаку та пізнім культурам
Переробка сої в Парагваї зросла до найвищого за вісім років рівня
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом