Логістика стає фактором №1, – думка
Напередодні старту нового сезону представники елеваторного напрямку, логістичного відділу та зовнішньоекономічного департаменту Групи «Агротрейд» разом із партнерами — холдингом «АгроВіста» та OKKO GROUP — провели серію робочих зустрічей на терміналах півдня України.
Про це повідомляє пресслужба групи компанії.
Загалом партнери відвідали 10 терміналів в портах Одеса, Південний та Чорноморськ, провели перемовини щодо умов перевалки, гнучкості логістичних рішень та потенційного партнерства у новому сезоні.
«Ринок змінився. Якщо раніше термінали обирали клієнта, то сьогодні — клієнт обирає термінал. Через зменшення валу, втрату частини територій і зміну посівної структури логістика стає фактором №1. Ми, як виробники, хочемо чітко розуміти можливості і бачити гнучкість з боку партнерів. Ця поїздка — важливий крок у підготовці до сезону», — зазначає директор департаменту зовнішньоекономічної діяльності групи «Агротрейд» Андрій Бут.
Такі візити — звична частина підходу групи компаній до сезонної підготовки. Утім, цього року поїздка вперше відбулася у партнерському форматі. Це дозволило синхронізувати очікування між гравцями ринку, посилити комунікацію з терміналами та спільно сформувати бачення на сезон.
У найближчі тижні Група АГРОТРЕЙД, Гермес Трейдинг (АгроВіста) та OKKO GROUP узагальнять результати та визначать можливі точки співробітництва.
Читайте також
Реліз – 17 грудня! Прогноз урожаю та навігатор цін 2026/27
Жнива в Україні завершуються: загальний врожай наразі перевищує 56 млн т
Пшениця демонструє найгірший тиждень з червня на тлі глобального профіциту
На обговорення винесли зміни в оподаткуванні, які плануються з 2027 року
«Соєвий GPT» привів міністерство сільського господарства Південної Кореї до незруч...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом