Китай у листопаді імпортував рекордний місячний об’єм кукурудзи

Китай зареєстрував рекордний імпорт кукурудзи у листопаді – 3,59 млн тонн, що на тлі рекордного внутрішнього врожаю ще більше тисне на внутрішні ціни в країні, повідомляє Nasdaq.
Імпорт кукурудзи у листопаді зріс на 384% порівняно з минулим роком, що збіглося з рекордним внутрішнім виробництвом кукурудзи в 288,84 млн тонн цього року, після прагнення уряду збільшити виробництво основних зернових культур для забезпечення продовольчої безпеки.
Обсяги імпорту в листопаді були вищими, ніж очікувалося, головним чином через швидке завантаження з Бразилії та частково з України, сказала Роза Ван, аналітик шанхайської агроконсалтингової компанії JCI.
«Великі партії імпортного зерна, що надходить до південного Китаю, скоротять частку ринку китайської місцевої кукурудзи», — сказала вона.
Це означає, що для доставки на південь з основних районів виробництва кукурудзи Китаю на північному сході буде потрібно менше вітчизняної кукурудзи, що, у свою чергу, негативно вплине на ціни, сказав Ван.
Найактивніші травневі ф’ючерсні контракти на кукурудзу в Китаї DCCcv1 на Даляньській товарній біржі впали в понеділок на 1,2% до 2409 юанів ($337,79) за метрику тонн, що є найнижчим показником за майже сім місяців.
Згідно з даними Головного митного управління, за перші 11 місяців цього року імпорт кукурудзи в Китай досяг 22,18 млн тонн, що на 12,3% більше, ніж роком раніше.
Збільшення в основному пов’язане з потоком кукурудзи із Бразилії , оскільки покупці скористалися нижчими цінами завдяки високому врожаю в Південній Америці.
Великий урожай і нижчі внутрішні ціни стануть гарним подарунком для китайських тваринників, які годують кукурудзою найбільше у світі стадо свиней.
Читайте також
Зміни в глобальній торгівлі: що очікувати агросектору в 2025/26 сезоні?
Площі під канолою в Канаді скоротяться на 2,5%
Посуха на Півдні на кінець червня досягла критерію «сильної»
Котирування на пальмову та соєву олію виросли, але поки не підтримали ціни на соня...
Соняшник і кукурудза мають найбільший попит серед аграріїв
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом