Канада. Виробництво пшениці в 2025/26 МР знаходиться під тиском

У доповіді аташе Міністерства сільського господарства США зазначено посуху та «незадовільні» умови для врожаю пшениці в Канаді
Нижче наведено основні положення доповіді, опублікованої в четвер представництвом Служби закордонного сільського господарства Міністерства сільського господарства США в Оттаві:
«Виробництво пшениці в 2025/26 МР перебуває під тиском через незадовільні умови вирощування ярої та озимої пшениці у ключових прерійних провінціях — посуха є основною проблемою. Експорт, особливо дуруму, високий. 5 млн тонн з початку року (станом на травень 2025 року) експорту дуруму відображають стійкий попит, тоді як постачання інших сортів відносно стабільне. Ринки фуражної пшениці зазнають тиску через конкуренцію з боку альтернативних зернових. Запаси на винос скорочуються у 2024/25 МР. Недостатнє відновлення врожаю або дефіцит вологи можуть призвести до подальшого зростання ризику поставок. Ситуація з тарифами нестабільна, переговори, що продовжуються, і можливі зміни торгової політики створюють невизначеність на ринку пшениці. FAS/Ottawa прогнозує, що загальний обсяг виробництва пшениці становитиме 35 150 тис. тонн, ґрунтуючись на оновлених даних Статистичної служби Канади від 27 червня про посівні площі, середні за три роки показники врожайності в Канаді та середні за три роки показники врожайності кожного з трьох основних сортів пшениці, що вирощуються в Канаді: ярої, твердої та озимої.
Дізнайтесь більше про ключові тенденції аграрного ринку на 11-й Міжнародній конференції BLACK SEA OIL TRADE, яка відбудеться 23 вересня в Бухаресті! Приєднуйтесь до професіоналів агробізнесу з 25+країн для потужного старту нового олійного сезону!
Читайте також
Ганна Мшар, FERRY GROUP – спікер Міжнародної конференції BLACK SEA OIL TRADE-2025
Ціни на соняшник нового врожаю залишаються без змін — $570-580/т
Частка м’яса птиці у світовому споживанні сягне 45% за десять років
Попит на українську кукурудзу з боку європейських покупців послабився
Потужності з переробки соняшнику в Україні завантажені на 63%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом