Йорданія закупила 50 тис. т ячменю на тендері

Джерело:  УкрАгроКонсалт
ячмень
UkrAgroConsult

Міністерство промисловості та торгівлі Йорданія придбало 50 тис. т фуражного ячменю в межах міжнародного тендера, який завершився у середу. За інформацією трейдерів, переможцем стала компанія CHS із пропозицією $251,50 за тонну на базисі C&F з постачанням у другій половині червня.

Водночас країна оголосила новий тендер на закупівлю 120 тис. тонн фуражного ячменю, прийом пропозицій за яким завершується найближчим часом, а нова закупівля покликана забезпечити стабільні поставки зерна до державних резервів у найближчі місяці.

Детальна інформація щодо експорту зернових культур і продуктів їх переробки, балансів попиту та пропозиції, цінових тенденцій, стану посівів та ходу збиральної/посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.

AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, що надає швидкий доступ до щоденної оперативної інформації агро ринку Причорномор’я, аналітичних звітів та прогнозів, історичних даних, а також ефективних інструментів для обробки та завантаження даних.

Підвищіть свою ефективність з допомогою агро аналітики вже зараз!

Реєструйтесь, щоб отримати розширений демо-доступ на 7 днів:

http://agrisupp.com/uk/register/1

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

Secret Link