Йорданія та Саудівська Аравія лідирують із закупівель нового врожаю
Через чотири місяці до початку збору врожаю 2023 року в Росії та Україні державні зернові ради в Йорданії та Саудівській Аравії почали закупівлі імпортної пшениці, а їхні колеги в регіоні продовжують купувати зерно з урожаю 2022 року, повідомляє Hellenicshippingnews.
Понад 40 % усього світового експорту пшениці йде на Близький Схід і Північну Африку, де багато урядів контролюють борошномельну промисловість і ціни на хліб.
У маркетинговому році 2022–23 (з липня по червень) Міністерство сільського господарства США підрахувало, що порти та прикордонні пункти двох регіонів перевантажать 39 млн тонн і 47 млн тонн пшениці відповідно. Це буде більше, ніж сукупний експорт із Росії та ЄС, двох найбільших у світі експортерів зернових культур.
Читайте також
У Казахстані прогнозують сприятливий врожай соняшнику
УкрАгроКонсалт консультує бізнес у проєктах власної енергогенерації
Початок жнив привів до зниження цін на пшеницю в Україні
Падіння цін на нафту ставить під сумнів життєздатність програми B50 в Індонезії
Жнива озимого ріпаку стартували в Tekom Agro Group на Одещині
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом