Імпорт американської сої до Китаю прискорився у травні, збільшившись на 156% порівняно з роком раніше
Імпорт сої до Китаю зі США прискорився у травні, збільшившись на 156% порівняно з роком раніше, як показали дані у четвер, в той час як постачання з Бразилії скоротилися вперше цього року через повені в цій південноамериканській країні.
Найбільший у світі покупець сої імпортував 1,27 мільйона тонн олійних культур із США минулого місяця порівняно з 494 103 тоннами того ж місяця роком раніше, згідно з даними Головного митного управління.
Це все ще набагато менше, ніж імпорт із Бразилії (8,8 млн. тонн), що становить більшу частину з 10,22 млн. тонн соєвих бобів, імпортованих Китаєм у травні, повідомляє oilworld.ru з посиланням на Рейтер.
Продажі американської сої до Китаю цього року були млявими, оскільки трейдери скористалися дешевшою та ряснішою бразильською соєю.
Проте кількість прибулих у травні з Бразилії впала на 19% порівняно з роком раніше.
Сезон збирання врожаю сої в Бразилії, який розпочався приблизно в березні, майже завершився, повідомило минулого тижня національне агентство з рослинництва цієї країни.
Агентство трохи знизило прогноз виробництва сої у Бразилії після того, як безпрецедентний дощ у південній частині країни пошкодив частину врожаю.
Ціни на сою знизилися з 6-тижневого максимуму, але проблеми з урожаєм у Бразилії обмежують падіння
За січень-травень постачання з Бразилії склали 24,71 млн. тонн, що на 23% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Загальний обсяг постачань із США за перші п’ять місяців року становив 10,85 млн тонн, що на 34% менше, ніж попереднього року, свідчать дані. Китай імпортував 212492 тонни соєвих бобів з Аргентини за п’ятимісячний період, хоча дані показали відсутність поставок у травні.
Читайте також
Україна готова допомогти Сирії з недопущенням продовольчої кризи, – Зеленський
Приєднуйтесь за РАННІМ ТАРИФОМ – 22 Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN.E...
АГРОТРЕЙД вперше експортував пшеницю до Бангладеш
Скасовано Наказ №19 Одеської ОВА від 18.08.2023 року про регулювання експорту зерн...
У Німеччині запустять промислове виробництво клітинного культивованого молока
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом