Хмельниччина молотить зернові з найвищою в країні урожайністю
Сільгоспвиробники Хмельницької області станом на 13 вересня повністю завершили обмолот ранніх зернових культур і ріпаку.
Про це говориться у повідомленні Хмельницької ОВА.
Так, валовий збір озимої пшениці становив 1453 тис. т, середня урожайність 67,8 ц/га, ярого ячменю — майже 332 тис. т, урожайність — 59 ц/га (+5 ц/га до 2022 р.). Озимого ріпаку намолотили 315 тис. т за урожайності 34,1 ц/га.
«Відповідно до оперативної звітності урожай всіх зернових культур зібрано з 59% площ, валовий збір зерна становить 1989,1 тис. т, середня урожайність — 65,3 ц/га, що є найвищим показником у державі», — підкреслили в ОВА.
Під урожай 2024 року агроформуванням усіх форм власності необхідно посіяти 310 тис. га озимих культур, зокрема 85 тис. га озимого ріпаку. Наразі посіяно озимий ріпак на площі понад 70 тис. га., що становить 80% до наміченого.
Читайте також
Високий попит і стабільні площі підтримують ринок соняшника Румунії
Україна відновила дозвіл на імпорт свинини з Іспанії
UFOP закликає ЄС переглянути підхід до класифікації сої через ризики для виробництва
Чому ціни на пшеницю в Чорноморському регіоні залишаються високими попри гарний вр...
Попит на українську кукурудзу залишається низьким, незважаючи на те, що квота на б...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом