Херсонські фермери змушені продавати редис за безцінь
Катастрофічна ситуація складається в аграріїв Херсонської області. Фермери змушені розпродувати овочі за безцінь.
«Фермери вже в середині зими розпочали польові роботи. Розраховували, на те, що за херсонськими овочами та фруктами, як і раніше, приїжджатимуть покупці з усієї України. Але покупці приїхати більше не можуть. А якщо не можуть дістатися-то і збувати свою сільгосппродукцію нашим аграріям просто нікому. У зв’язку з цим на оптовому ринку в Копанях стався обвал цін», — йдеться в повідомленні.
Зокрема, редис пропонують за ціною 3 грн/кг. Виручивши ці копійки, фермер навіть не зможе купити бензин, щоб заправити свій автомобіль додому.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом