Грудневі запаси пшениці в Індії впали до 6-річного мінімуму
Запаси індійської пшениці на державних складах у грудні впали до найнижчого рівня за шість років, оскільки ціни підскочили до рекордного рівня через зростання попиту та падіння запасів, повідомляє Agriculture.
Зниження державних резервів може перешкодити зусиллям уряду вивільнити запаси, щоб знизити ціни на пшеницю, що він регулярно робить для оптових покупців, таких як виробники борошна та печива.
Запаси пшениці в державних сховищах становили 19 млн тонн на початок цього місяця, порівняно з 37,85 млн тонн на 1 грудня 2021 року.
Поточні запаси в грудні є найнижчими з 2016 року, коли запаси впали до 16,5 млн тонн через посухи в 2014 і 2015 роках, що призвели до скорочення виробництва пшениці.
«Поставки нового врожаю почнуться лише через чотири місяці. Завдання уряду щодо заспокоєння цін з кожним місяцем стає все складнішим», — сказав дилер із глобального торгового дому в Мумбаї.
Читайте також
Пропустили BLACK SEA GRAIN.KYIV? Отримайте запис та всі матеріали конференції!
Майже вдвічі скоротився обсяг передачі зерна залізницею до Польщі у квітні
В Індії закликають заблокувати імпорт ГМО-продукції зі США на тлі торговельних пер...
Меліорація – стратегічна інвестиція для стабільного агровиробництва
Експорт ріпакової олії з України за виручкою виріс в 30 разів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом