Глобальні наслідки дефіциту добрив
Нещодавні перебої в ланцюжку поставок, спочатку спричинені пандемією COVID-19, а пізніше посилені початком війни в Україні, призвели до стрімкого зростання цін на добрива. Очікується, що довгострокові ціни будуть залежати від зростання населення планети та змін у продуктивності сільського господарства, повідомляє Visualcapitalis.
Хоча ціни на добрива не є єдиним визначальним фактором загального виробництва сільськогосподарських культур, вони відіграють важливу роль в оптимізації врожайності. Дисбаланс у цій динаміці може мати тяжкі наслідки.
З 2021 по 2022 рік світове виробництво зернових скоротилося на 1,3% порівняно з аналогічним періодом минулого року, а в Європі – на 5,9%.
Дослідження показують, що високі ціни на добрива у 2023 році можуть призвести до зростання недоїдання. Це вплине на близько 100 млн людей і спричинить приблизно 1 млн додаткових смертей.
Зі збільшенням населення планети надзвичайно важливо нарощувати виробництво сільськогосподарських культур для забезпечення глобальної продовольчої безпеки.
Читайте також
Приєднуйтесь до агро лідерів Чорноморського та Дунайського регіону на 22 Міжнародн...
Польські фермери розпочали блокування руху вантажівок перед ПП “Медика-Шегин...
Озимі зернові на більшості території країни перебувають у стані вимушеного зимовог...
МХП збільшив прибуток до $141 млн
Індія може поставити рекорд зі збирання кукурудзи
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом