Ф’ючерси на сою на товарній біржі Чикаго в понеділок виросли
Ф’ючерси на сою на товарній біржі Чикаго в понеділок зросли, оскільки попит на експорт до США залишався високим напередодні президентських виборів у країні, повідомили трейдери.
Міністерство сільського господарства США повідомило, що експортери продали 132 000 тонн американської сої невідомим покупцям, що стало продовженням потоку нещодавніх оголошень про продаж у його щоденній системі звітності.
За словами трейдерів, фермери майже завершили збирання врожаю сої в США, що знизило тиск на ф’ючерсні ціни.
За даними консалтингової компанії AgRural, у Бразилії, сівба сої станом на минулий четвер була завершена на 54%, що на 51% більше, ніж рік тому.
Найбільш активні ф’ючерси на соєві боби CBOT у січні зросли на 3,5 цента до 9,97,14 долара за бушель.
Грудневі ф’ючерси на соєвий шрот CBOT зросли на 4,30 доларів до 299,60 доларів за коротку тонну, а грудневі ф’ючерси на соєву олію впали на 0,74 цента до 45,56 цента за фунт.
За словами трейдерів, ціни на нафту зросли майже на 3%, поставивши позитивний тон цінам на врожай.
Низькі ціни на врожай останнім часом збільшили експортні продажі, оскільки величезні врожаї в США збільшують доступні постачання.
“Як і всі фінансові ринки, ринок зерна в США чекає на президентські вибори в США”, – йдеться в замітці аналітиків Argus.
Ф’ючерси на пшеницю на CBOT пішли проти висхідної тенденції: найактивніший контракт упав на 1,5 цента до 5,66,34 долара за бушель.
Ф’ючерси на пшеницю на товарній біржі Чикаго в понеділок закрилися зростанням, оскільки трейдери скоригували позиції напередодні президентських виборів у США у вівторок.
Трейдери також чекали на результати першого тендеру з пшениці в Єгипті з моменту його найбільшого проведення в серпні.
Державний покупець зерна в Єгипті, Головне управління з постачання товарів, зіткнулося з вищими, ніж зазвичай.
У США дощі у центральних та південних районах Рівнин корисні для нещодавно посіяної озимої пшениці, йдеться у прогнозі погоди Міністерства сільського господарства США.
За даними зернової біржі Росаріо, урожай пшениці в Аргентині також виграв від опадів.
Грудневий ф’ючерс на м’яку червонозерну пшеницю озиму на CBOT виріс на 3/4 цента до 5,68-3/4 долара за бушель за підсумками торгів. Грудневий ф’ючерс на тверду червонозерну озиму пшеницю в Канзас-Сіті зріс на 4,1/4 цента до 5,71 долара за бушель, а грудневий ф’ючерс на яру пшеницю в Міннеаполісі зріс на 5,1/4 цента до 6,05 долара .
Аналітики зазначають, що покращення попиту на експорт у США підтримало найбільш активні ф’ючерси на кукурудзу на товарній біржі Чикаго в понеділок.
Експортери уклали угоди на продаж 150 000 тонн кукурудзи США в Мексику і 120 000 тонн кукурудзи США невідомим покупцям, повідомило Міністерство сільського господарства США в щоденній системі звітності. Вони стали останніми в низці недавніх продажів.
Минулого тижня спекулянти на чиказькому ринку кукурудзи змінили курс, відмовившись від відносно нових коротких ставок, оскільки попит на експорт кукурудзи зі США досяг апогею.
Збирання кукурудзи в США йде на спад, що знижує тиск на ф’ючерсні ціни, кажуть трейдери. Дощі цього тижня завадять фермерам завершити збирання врожаю, додають трейдери.
За даними опитування аналітиків, проведеного агентством Reuters, очікується, що врожай кукурудзи в США буде завершено на 90% у щотижневому звіті Міністерства сільського господарства США, який буде опубліковано пізніше у понеділок.
Найактивніша ф’ючерсна ф’ючерсна ф’ючерсна контракт на кукурудзу на CBOT зросла на 2 центи до 4,16-1/2 долара за бушель на закритті торгів.
На закритті понеділка на ринку ф’ючерсів на канолі ICE спостерігалася різноспрямована динаміка, і торги завершилися значно нижчими за сесійні мінімуми.
Чиказька соєва олія, європейський ріпак і малазійські ф’ючерси на пальмову олію були слабшими на початку тижня, що чинило деякий тиск на канадські олійні культури. Проте зростання цін на сиру нафту та чиказькі соєві боби надали підтримку.
Високий попит з боку кінцевих споживачів та відсутність значних продажів з боку фермерів сприяли підтримці ринку каноли, оскільки експорт, як і раніше, значно випереджає темпи минулого року.
Розрахункові ціни вказані у канадських доларах за метричну тонну.
Січень 645,00 -0,90
Березень 656,20 -0,30
Травень 664,40+0,70
Липень 668,20 +1,00
Читайте також
Озимі зернові на більшості території країни перебувають у стані вимушеного зимовог...
МХП збільшив прибуток до $141 млн
Індія може поставити рекорд зі збирання кукурудзи
Ціни пшениці на українському ринку падають, на кукурудзу стабілізувались
З початку листопада залізницею перевезено 2 млн тонн зернових вантажів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом