В A’SPIK Group відвели 1 тис. га під озиму пшеницю
ТОВ «Агро-Ормс», що входить до складу A’SPIK Group, проводить роботи з посіву озимини під урожай 2026 року.
Про це повідомило підприємство у Facebook.
Зазначається, що під озиму пшеницю цього року виділили 1 тис. га. Господарство обрало три європейські сорти культури.
«Перед тим, як кинути зерно в землю, ми дали їй глибокий подих — провели ґрунтову культивацію…», — говорить директор «Агро-Ормс» Дмитро Ємельченко.
Водночас аграрії збирають врожай ярини та коренеплодів.
Для довідки: A’SPIK Group займається виробництвом цукру, вирощуванням цукрових буряків, зернової групи, сої, кукурудзи, а також тваринництвом. ТОВ «Старокостянтинівцукор», ВАТ «Шепетівський цукровий комбінат» та ВАТ «Красилівський цукровий завод», що входять до групи, спеціалізуються на переробці цукрових буряків, виробництві цукру, патоки, гранульованого жому. Підприємства виробляють 6% загального державного обсягу цукру.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом