Французькі пекарі страйкують

Джерело:  AgroPortal.ua
багет

Сотні пекарів Парижу 23 січня 2023 року вийшли на протест проти підвищення вартості електроенергії та сировини.

Протест став продовженням низки мітингів французів через раптове підвищення цін, пов’язане з війною в Україні, а також пандемією Covid-19, яка розірвала глобальні ланцюги поставок, повідомляє France24.

Учасники заході пояснили, що вже відчули підвищення вартості масла та борошна, крім того ціни на яйця різко зросли через спалах пташиного грипу, який наніс збитки багатьом фермам у Франції.

Вийти на вулиці представників пекарень змусило поновлення їхніх контрактів на електроенергію у 2023 р. Рахунки зросли у рази. Це примусить підприємства зачинятися, пояснюють вони.

Враховуючи прихильність французів до свіжого хліба уряд президента Еммануеля Макрона намагався привернути увагу до допомоги, яку пропонують власникам малого бізнесу. Було розроблено різні урядові схеми, які можуть допомогти знизити рахунки за електроенергію на 40% для відповідних підприємств.

Але демонстранти пояснили, що ці схеми є або надто складними, або надто повільними для надання допомоги, або доступними лише для найменших пекарень.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!