Експорт українського борошна з липня по жовтень досяг восьмирічного мінімуму
У жовтні було експортовано 11,76 тис. Тонн українського борошна (-21% від вересня, -66% від жовтня 2019/20 МР). З початку сезону експорт становить 62 тис. тонн або на 46% нижче в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Це найнижча позначка з 2012/13 МР, інформують аналітики УкрАгроКонсалт.
Основним імпортером залишаються ОАЕ з часткою в 22%, проте експорт в даному напрямку впав в 2,5 рази в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.
Найбільші обсяги в жовтні були експортовані в Палестину (2,61 тис. Тонн) і Сомалі (2,91 тис. Тонн), що дозволило їм зайняти третю і четверту позицію в списку ТОП-імпортерів української борошна.
Більшість імпортерів знизили обсяги закупівель, найбільше скорочення в порівнянні з аналогічним періодом минулого року відбулося при поставках до Китаю (-87%), Мозамбік (-62%), Білорусь (-45%), Сомалі (-25%).
Обсяг експорту зріс в напрямку Молдови (+ 3%), Ізраїлю (майже в 3 рази), Венесуели (в 4 рази).
Мозамбік в жовтні не здійснював закупівель українського борошна, Китай не імпортує вже третій місяць поспіль.
Детальна інформація з експорту зернових культур і продуктів їх переробки, балансів попиту і пропозиції, цінових тенденцій, стану посівів та ходу збиральної/посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.
AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, який поєднує швидкий доступ до щоденної оперативної ринкової інформації про ринки країн Причорномор’я з доступом до історичних даних, а також інструментами обробки та завантаження інформації.
Підключіть AgriSupp та підвищіть свою ефективність уже сьогодні!
Зареєструйтеся та отримайте розширений демо-доступ на 7 днів: http://agrisupp.com/ru/register/1
Читайте також
Україна готова допомогти Сирії з недопущенням продовольчої кризи, – Зеленський
Приєднуйтесь за РАННІМ ТАРИФОМ – 22 Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN.E...
АГРОТРЕЙД вперше експортував пшеницю до Бангладеш
Скасовано Наказ №19 Одеської ОВА від 18.08.2023 року про регулювання експорту зерн...
У Німеччині запустять промислове виробництво клітинного культивованого молока
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом