Експорт соняшникового шроту з України залишається на мінімумі, починаючи з 2016/117 МР
У вересні – грудні 2021/22 МР експорт соняшникового шроту залишався мінімальним за останні шість сезонів та скоротився на 17% порівняно з аналогічним періодом минулого року.
Китай продовжив нарощувати закупівлі (+7%), країни ЄС знизили імпорт з України на 59%, зазначають аналітики УкрАгроКонсалт.
Зростання обсягів експорту відзначалося у напрямку таких ринків: Литва (+69%), Білорусь (+45%), Китай (+7%).
Зниження темпів експорту соняшникового шроту відбулося до Франції (-94%), Італії (-93%) та Іспанії (-67%).
Детальна інформація по експорту олійних культур і продуктів їх переробки, балансам попиту і пропозиції, ціновим тенденціям, стану посівів та ходу збиральної / посівної кампанії в країнах Чорноморського регіону, доступна на онлайн платформі AgriSupp від УкрАгроКонсалт.
AgriSupp – це новий онлайн-інструмент, що надає швидкий доступ до щоденної оперативної інформації агро ринку Причорномор’я, аналітичних звітів та прогнозів, історичних даних, а також ефективних інструментів для обробки та завантаження даних.
Підвищіть свою ефективність з допомогою агро аналітики вже зараз!
Реєструйтесь, щоб отримати розширений демо-доступ на 7 днів:
http://agrisupp.com/ru/register/1
Читайте також
Продовжується реєстрація на BLACK SEA GRAIN.KYIV – Ранній Квиток діє до 31 січня!
Суха погода впливає на врожай кукурудзи в Аргентині
Попри нестабільність органічний сектор України залишається в топ-5 експортерів до ЄС
У портах спростили митні правила для контейнерних вантажів
Іспанія скорочує поставки апельсинів через низький урожай
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом