Держава готує пільгове кредитування аграріїв на посівну

Джерело:  AgroPortal.ua 
кредитування

Уряд України планує продовжити програму компенсації ставок за кредитами, започатковану весною. Про це розповів перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький.

Він зазначив, що план дій в агропродовольчому секторі на період воєнного часу передбачений у проєкті Плану з відновлення України за напрямом «Нова аграрна політика».

«Доки триває війна, аграріям важливо мати доступ до коштів у гривні та достатню ліквідність для продовження жнив і проведення осінньої посівної. Очікуємо, що програма запрацює у серпні та допоможе забезпечити обігові кошти під сівбу», — додав Висоцький.

Також він зазначив, що абсолютно новий підхід з боку держави закладено й у програмі підтримки малого та середнього виробника. Досі державна підтримка надавалася виключно у вигляді компенсації, коли вже щось будувалося, інвестувалося або виконувалося. Зараз держава готова співфінансувати підприємців на початку їхньої роботи, і фінансувати досить суттєво — до 70%, але підприємці теж мають виконувати певні вимоги, які встановлює держава.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox