Ціни на кукурудзу в напрямку Європи знижуються
Ціни на кукурудзу продовжили знижуватись в напрямку Європи. Ціна фуражної пшениці виходить на свою обгрунтовану премію в 20-30дол/тонна відносно кукурудзи, а прайси на соняшник тримаються діапазону попереднього тижня. Про це повідомляють аналітики Spike Brokers.
Ціни на кукурудзу продовжили знижуватись в напрямку Європи. Імпорт кукурудзи в Європі цього року зріс вдвічі відносно минулого року, наголошують аналітики. Заповненість складських приміщень покупців не дає їм впевненості в продовженні агресивних закупівель.
Останні індикації покупців:
- DAP Польща (кордон) ~215-220$
- DAP Угорщина (кордон) ~230-235€
- DAP Румунія (кордон) ~225-230€
- CIF Румунія (порт) ~260-265€
- DAP Латвія (центр) ~275-280€
- DAP Литва (центр) ~275-280€
- CIF Іспанія (пн) ~290-300€
Ціна фуражної пшениці виходить на обгрунтовану премію в 20-30дол/тонна відносно ціни кукурудзи. Вже з січня Аргентина буде активніше пропонувати свою пшеницю міжнародному ринку.
Останні індикації покупців:
- DAP Польща (кордон) ~235-245$
- DAP Румунія (центр) ~250-270€
- DAP Литва (центр) ~ 260-280€
- CIF Іспанія (пн) ~320-325€
Ціни на соняшник тримаються діапазону попереднього тижня. Олійна група, за оцінками Spike Brokers, має хороші перспективи на фоні додаткового попиту зі сторони енергетичного сектору в наступному році.
Останні індикації покупців:
- FOB Україна (пд) ~470-490$
- DAP Болгарія (пн/центр) ~565-575$
- CIF Болгарія (пн) ~540-550$
- DAP Румунія (центр) ~520-540$
- CIF Румунія (порт) ~550-555$
- DAP Угорщина (центр) ~545-555$
- CIF Італія (пн-сх) ~540-555$
Насичення ринку Європи ріпаком з України та країн східної Європи, вказують аналітики, не дає жодних шансів на укріплення цін в моменті.
Останні індикації покупців:
- DAP Німеччина (сх) ~570-590€
- DAP Угорщина (центр) ~555-560€
Соєвий ринок країн Угорщини, Румунії перенасичений пропозиціями з України вже «засипався». Гравці активно продають з нами сою на ринках Італії.
Останні індикації покупців:
- НЕ ГМО DAP Італія (пн-сх) ~570-580€
- ГМО DAP Італія (пн-сх) ~560-565€
- ГМО CIF Італія (пн-сх) ~550-560€
Читайте також
СПЕКА В УКРАЇНІ. Що буде з урожаєм кукурудзи?
Пакистан покриває 90% потреб у рослинних олії за рахунок імпорту
Пасічники повідомляють про гарний врожай акацієвого меду
Бангладеш закуповує американську пшеницю дорожче за ринкову ціну для скорочення то...
KSG Agro почав жнива, врожайність очікують вище прогнозу
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом