Блокування кордону: Угорщина не може впоратися з напливом вантажівок в Україну
У середу на найбільшому пункті пропуску на угорсько-українському кордоні “Захонь-Чоп” утворилися довгі черги з вантажівок, власники яких вимушено змінили маршрути руху, перенаправивши фури з пунктів пропуску у Польщі та Словаччині.
Податкове та митне управління Угорщини повідомило, що влада посилює зусилля, щоб пропускати більше вантажівок через кордон, але “пропускна здатність мосту через Тису та пункту пропуску суттєво обмежує їхні можливості”, повідомляє Reuters.
За даними агентства, на найбільшому угорському пункті пропуску “Захонь” виникли довгі черги вантажівок, які чекають на в’їзд в Україну.
Нагадаємо, з 6 листопада польські перевізники почали страйк і блокують рух вантажівок через українсько-польський кордон. Зокрема, заблоковано рух вантажного транспорту у напрямку трьох найбільших пунктів пропуску “Корчова-Краківець”, “Гребенне-Рава Руська”, “Дорогуськ-Ягодин”.
21 листопада на території Словаччини місцеві перевізники почали блокувати рух вантажівок через пункт пропуску “Вишнє-Нємецке” на кордоні з Україною. Однак 22 листопада акцію призупинили.
Польські потестувальтники вимагають заборонити реєстрацію в Польщі транспортних компаній з іноземним капіталом, через що польських підприємців витісняють з ринку. Також вони вимагають відновлення дозволів на в’їзд до Євросоюзу для українських перевізників та покращення обслуговування на кордоні. Акція польських перевізників планується терміном на два місяці.
Переговори українських урядовців з протестувальниками результату не дали, а голова Держагентства відновлення та розвитку Мустафа Найєм наголосив, що деякі вимоги польських перевізників Україна навіть не обговорюватиме.
Читайте також
Україна готова допомогти Сирії з недопущенням продовольчої кризи, – Зеленський
Приєднуйтесь за РАННІМ ТАРИФОМ – 22 Міжнародна конференція BLACK SEA GRAIN.E...
АГРОТРЕЙД вперше експортував пшеницю до Бангладеш
Скасовано Наказ №19 Одеської ОВА від 18.08.2023 року про регулювання експорту зерн...
У Німеччині запустять промислове виробництво клітинного культивованого молока
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом