Біометану дали «зелене» світло на постачання в газотранспортну систему
Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) врегулювала питання постачання біометану в ГТС України.
Про це говориться у повідомленні Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.
«2 серпня цього року прийнято постанову НКРЕКП «Про внесення змін до Кодексу газотранспортної системи та Кодексу газорозподільних систем», яка врегульовує питання постачання біометану в мережі», — йдеться в повідомленні.
Зазначається, що постановою передбачено збільшення молярної частки вмісту кисню у природному газі з 0,02 мол. %:
- до 0,2 мол. % для доступу біометану до газотранспортної системи;
- до 1,0 мол. % для доступу біометану до газорозподільних систем.
В Держенергоефективності наголошують, що виробники біометану зможуть звернутися до операторів ГТС/ГРС за технічними умовами щодо постачання біометану в мережі.
Читайте також
Пропустили BLACK SEA GRAIN.KYIV? Отримайте запис та всі матеріали конференції!
Майже вдвічі скоротився обсяг передачі зерна залізницею до Польщі у квітні
В Індії закликають заблокувати імпорт ГМО-продукції зі США на тлі торговельних пер...
Меліорація – стратегічна інвестиція для стабільного агровиробництва
Експорт ріпакової олії з України за виручкою виріс в 30 разів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом