Більшість агрохолдингів йдуть в зернотрейдинг не заради заробітків — думка

Освоєння українськими компаніями трейдингового напрямку є логічним саме з точки зору ефективного використання наявних активів, повідомив директор консалтингово-аналітичної компанії Barva Invest Юрій Гаврилюк, пише Latifundist.com.
В Україні попри величезну конкуренцію в напрямку зернотрейдингу три агрохолдинги — «Контінентал фармерз груп», «ТАС Агро» та «Епіцентр Агро» — майже одночасно запустили власний трейд.
«Всі ці компанії абсолютно різні по своїй структурі, планах, можливостях, інтересах і бізнес підходах. Проте у них всіх є одне спільне — наявність активів, які постійно розростаються. Тому більшість компаній запускає трейд не заради заробітку на ньому, а саме заради обертання активів. В когось це вагони, в когось елеваторна інфраструктура», — вважає Юрій Гаврилюк.
Експерт окремо виділив компанію «Контінентал». Оскільки вона належить державі Саудівській Аравії, а не приватним інвесторам, тут присутній інтерес національної продовольчої безпеки і доступ до великого відносно недорогого фінансового ресурсу. Розвиток компанією трейду на локальному рівні йде в синергії з купівлею Olam Agri, зазначив Гаврилюк.
Читайте також
Зімбабве планує зібрати 600 тис. тонн
Овостар змінив географію експорту яєць за час війни
Котирування на ріпак та канолу залишаються під тиском прогнозів збільшення урожаю ...
ЄС згортає “торговий безвіз” з Україною: що чекає на аграріїв після 5 ...
Аргентина продовжує податкові пільги на експорт пшениці, але виключає сою та кукур...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом