Більшість агрохолдингів йдуть в зернотрейдинг не заради заробітків — думка

Освоєння українськими компаніями трейдингового напрямку є логічним саме з точки зору ефективного використання наявних активів, повідомив директор консалтингово-аналітичної компанії Barva Invest Юрій Гаврилюк, пише Latifundist.com.
В Україні попри величезну конкуренцію в напрямку зернотрейдингу три агрохолдинги — «Контінентал фармерз груп», «ТАС Агро» та «Епіцентр Агро» — майже одночасно запустили власний трейд.
«Всі ці компанії абсолютно різні по своїй структурі, планах, можливостях, інтересах і бізнес підходах. Проте у них всіх є одне спільне — наявність активів, які постійно розростаються. Тому більшість компаній запускає трейд не заради заробітку на ньому, а саме заради обертання активів. В когось це вагони, в когось елеваторна інфраструктура», — вважає Юрій Гаврилюк.
Експерт окремо виділив компанію «Контінентал». Оскільки вона належить державі Саудівській Аравії, а не приватним інвесторам, тут присутній інтерес національної продовольчої безпеки і доступ до великого відносно недорогого фінансового ресурсу. Розвиток компанією трейду на локальному рівні йде в синергії з купівлею Olam Agri, зазначив Гаврилюк.
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE–2025: Делегати з 10+ країн уже з нами — приєднуйтесь!
VITAGRO рухається до м’ясопереробки
Індія досягає рекордного врожаю зерна
Ціни на ріпак в Україні зростають через обмежену пропозицію напередодні старту жнив
Угода про заборону вирощування сої в Амазонії починає давати тріщини
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом