Більше використання кормової кукурудзи в Китаї може вдарити по цінах на ячмінь
«Комбікормові заводи відновили змішування більшої кількості кукурудзи в кормових раціонах, оскільки вищі ціни на пшеницю та сорго зменшують попит на кукурудзяні альтернативи», — йдеться в останньому звіті Міністерства сільського господарства США (FAS). повідомляє Producer.com.
Заводи використовують більше кукурудзи через зростання китайського виробництва цього товару та падіння цін на імпорт.
Виробництво кукурудзи в Китаї в 2022-2023 роках оцінюється на рівні 277,2 млн тонн, що на 4,6 млн тонн більше, ніж у попередньому році.
«З липня 2022 року комбікормові заводи повідомляють про збільшення кукурудзи в раціонах щомісяця», — йдеться у звіті FAS. Комбікорм містив у середньому 35% кукурудзи за перші 11 місяців 2022 року, що на 4% більше, ніж у 2021 році, але все ще значно нижче більш традиційного співвідношення від 50% до 55%.
Читайте також
Переробка ріпаку в Україні сягнула історичного рекорду
CME Group запускає нові ф’ючерси на сорго
Без підтримки переробки молока Україна ризикує втратити значну частину ферм
Біопаливний бум змушує Індію переглядати стратегію розвитку ринку рослинних олій
Перед осінньою посівною УкрАгроКонсалт оцінить перспективи ринку добрив та ЗЗР
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом