“Агротрейд” спрямує 2 тисячі тонн зерна на розрахунок з пайовиками

Джерело:  BizAgro
зерно

Орендодавці групи “Агротрейд” в цьому сезоні отримають майже 2 тисячі тонн зерна. Про це повідомляє пресслужба компанії.

Компанія кожного року надає можливість пайовикам отримати зерно та побічний продукт кукурудзи в рахунок оренди.

За словами директора департаменту земельних відносин “Агротрейда” Дмитра Садовського, спостерігається  неабиякий ажіотаж на отримання зерна.

“На деяких кластерах видаємо в п’ять разів більше, ніж минулоріч. Люди весь час телефонують і залишають заявки — готуються до непростої зими. Усі розуміють, що найближчим часом ситуація не покращиться, а може навіть і ускладнитися. Щоб не мати проблем з продовольством, люди запасаються, заводять худобу та птицю, тому зерно їм необхідне”, — сказав він.

Компанія вже видала близько тисячі тонн пшениці та побічного продукту кукурудзи – ни них є найбільший попит.

Ще планується видати 950 тонн. Товар везуть з елеваторів, тому він чистий, без шкідників та домішок. Для зручності людей зерно доставляють в села згідно графіку, який заздалегідь повідомляється пайовикам, а також співробітники компанії пакують зерно по мішкам.

Група “Агротрейд” є лідером України з виробництва та реалізації гібридного насіння кукурудзи та соняшника, а також репродуктивного сортового насіння пшениці озимої, ярого ячменю, сої, гречки іноземної та вітчизняної селекції.

Позначки:

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox