Аграрії США зібрали майже половину врожаю озимої пшениці
Станом на 9 липня аграрії США зібрали 46% врожаю озимої пшениці. Про це свідчать дані експертів USDA.
За тиждень сільгоспвиробники обмолотили 9% площ. Водночас темпам збору значно відстають від торішніх, у 2022 р. на звітну дату було зібрано 62%, в середньому за 5 років показник становив 59%.
Водночас експерти зафіксували покращення стану посівів кукурудзи:
- у відмінному стані — 10% (минулого тижня — 8%);
- доброму — 45% (43%);
- задовільному — 31% (34%);
- поганому — 10% (11%);
- дуже поганому — 4% (4%).
Водночас дещо погіршився стан посівів ярої пшениці — у доброму/відмінному стані перебуває 47% посівів (48% тижнем раніше).
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом