Аграрії Київщини посадять вдвічі менше картоплі
Господарства в Київській області планують посадити лише половину площ від запланованих. Все через те, що у фермерських господарствах існують проблеми із забезпеченням ТМЦ для проведення посівної.
Про це повідомив віце-президент Української асоціації виробників картоплі Микола Гордійчук.
«Картопля — капіталоємка культура. Вона потребує багато добрив. Вони суттєво зросли у ціні, з ними існують логістичні проблеми, а у фермерів не вистачає обігових коштів. Тому суттєво збільшити площі під картоплею не вдасться. Є проблема із забезпеченням робочою силою. Наскільки мені відомо, багато трактористів та водіїв мобілізували до ЗСУ. У північних областях гостро стоять питання щодо розмінування полів та логістики: зруйновані мости, дороги заблоковані. Господарства Київської області планують посадити лише половину площ від запланованих. Якщо говорити про Західну Україну, то там більшість планує посадку на рівні минулого року», — зазначає Микола Гордійчук.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом