Аграрії Кіровоградщини зібрали урожай озимого ячменю з площі 800 гектарів
Аграрії Кіровоградщини зібрали урожай озимого ячменю з площі 800 гектарів. Про це повідомив начальник ОВА Андрій Райкович.
“Жнива на Кіровоградщині набирають обертів. Аграрії зібрали озимий ячмінь з площі 800 га. Середня урожайність – 40 ц/га. Розпочали також збирати горох. Обробили майже 100 га. Середня урожайність – 30 ц/га. Господарства готуються до збирання ріпака”, – йдеться у повідомленні.
Читайте також
ДПЗКУ пов’язує свої збитки не з операційною діяльністю, а з «непомірним нава...
ЄС втрачає ключового покупця пшениці через скорочення імпорту Марокко
В Україні майже вдвічі поменшало штрафів за перевантажені фури
Люпин у Швейцарії визнали суперфудом
Сільгоспземля в Україні дорожчає попри зниження активності на ринку
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом