Аграрії Хмельниччини завершили сіяти й почали готуватися до жнив
Агроформування Хмельниччини всіх форм власності практично завершили сівбу ярих культур. Про це інформує начальник Управління розвитку агропромислового комплексу та земельних відносин ОВА Олег Омелянюк.
Станом на 1 червня, констатує, посіяли ярину на площі близько 880 тисяч гектарів, а також завершили сіяти
- соняшник, який вже займає 220 тис. га
- сою – 192 тис. га,
- кукурудзу на зерно – 213 тис. га.
Посадили вже й картоплю та розсаду овочевих культур. Спільно вони займають 75 тис га, що на 3 тис більше, ніж у 2022-му.
Ще кілька червневих днів триватиме сівба гречки.
Наразі агроформування області за словами Омелянюка розпочали підготовку до жнив. Зокрема, ремонтують зернозбиральну техніку та заготовляють паливно-мастильні матеріали.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом