Аграрії Дніпропетровщини зможуть працювати в комендантську годину
На Дніпропетровщині перед початком весняних робіт піротехніки оглянуть 2,5 тис. га полів, які обстрілювали російські війська.
Про це повідомив голова Дніпропетровської ОВА Сергій Лисак.
Зі слів посадовця, цьогоріч Дніпропетровщина розпочала посівну дещо раніше, ніж зазвичай, — посприяла тепла волога погода.
Наразі аграрії вже працюють у Криворізькому, Новомосковському і Нікопольському районах. Решта стане до роботи вже незабаром.
«Підписав доручення про сприяння польовим роботам. Щоб сільськогосподарська техніка могла працювати без перешкод, навіть під час комендантської години», — поінформував Сергій Лисак.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом