Actava Trading – Генеральний спонсор 19-ї Міжнародної конференції «BLACK SEA GRAIN»

УкрАгроКонсалт  анонсує Генерального спонсора 19-ї Міжнародної конференції «BLACK SEA GRAIN» – компанію Actava Trading DMCC.

Actava Trading працює як приватна брокерська компанія, що надає повний комплекс брокерських послуг з 2008 року. Компанія займається виключно фізичними поставками багаточисленних видів аграрної продукції.

Географічне місцерозташування в Дубаї дозволяє брокерам Actava Trading працювати в будь-якій точці світу, що виробляє аграрну продукцію, а основне «ноу-хау» компанії – це ринки зернових та олійних культур, олії Причорномор’я.

Компанія забезпечує покупців і продавців оптимальною ефективністю в їх щоденній торгівлі та закупівельній діяльності. Actava Trading є активним членом GAFTA категорії «B» з 2009 року, а також членом FOSFA.

Нагадаємо, що 19-та Міжнародна конференція «BLACK SEA GRAIN» відбудеться 6-7 квітня 2022р. в готелі ІнтерКонтиненталь, Київ.

Конференція «BLACK SEA GRAIN» –  провідна комунікаційна платформа, яка щорічно об’єднує ключових гравців світового агробізнесу для обміну експертизою, визначення нових векторів розвитку Чорноморського та глобального зернового ринку, налагодження ефективних бізнес контактів та партнерства.

 

Встигніть зареєструватися на подію з тарифом EARLY BIRD до 31 січня 2022 року!

Спец. умови:

1 делегат: €650

2 делегати: € 1150 (економія € 150)

3 делегати: € 1650 (економія € 300)

СТЕНД І РЕКЛАМНІ ОПЦІЇ

СТАТИ СПОНСОРОМ

Генеральний Спонсор конференції – Actava Trading DMCC, Офіційний спонсор – Cerealcom, Спонсори – CIS Commodity  Inspection Services, FilhetAllard Maritime, Ande Logistics, StoneX.

Приєднуйтесь до лідерів зернової галузі у серці Чорноморського регіону!

 

Для отримання додаткової інформації щодо участі, будь ласка, звертайтесь:

Орг.комітет

Email: conference@ukragroconsult.org

Тел.: +38 044 364 55 85

 

УкрАгроКонсалт

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox