Концептуальні тенденції та перспективи експорту агропродукції в країни СубСахарної Африки

Партнерство з країнами Африки стає для України все більш актуальним, перетворюючись в потенційно-перспективний напрямок для експорту. Незважаючи на високий рівень конкуренції, що розгортається на цьому ринку, своє місце може знайти кожний, оскільки спостерігається стійкий тренд збільшення споживання і експорту в країни Африканського континенту.

Традиційно серед лідерів зернових культур, що постачається у ці країни, є пшениця. Однак характерною рисою останніх років є зростання попиту на кукурудзу. Це пов’язано з зростаючим споживанням як безпосередньо населенням так и завдяки розвитку тваринницької галузі.

За даними ООН чисельність населення континенту постійно зростає і до 2050 року сягне 2млрд осіб. При цьому природно-кліматичні умови не дозволять розширювати угіддя для задоволення потреб у харчуванні зростаючого населення.

З країнами Північної Африки Україна має давні торгівельні відносини і продовжує їх розвивати, в той же час країни СубСахарної Африки є недостатньо розвиненим експортним напрямком. Це пов’язано з певною специфікою в організації торгівельних відносин.

При експорті в африканські країни слід враховувати торгівельні особливості а також підводні камені, які виникають при експорті в ці країни.

УкрАгроКонсалт пропонує звіт, який досліджує попит з боку країн Суб-Сахарної Африки на основні зернові культури та продукти їх переробки та перспективи постачання в регіон з оцінкою факторів та досвіду, що впливають на розвиток цього експортного напрямку та потенційні можливості для українських експортерів.

Ми показуємо поточний стан торгівельних операцій зернового ринку та потенціал і перспективи його розвитку з врахуванням регіональних особливостей торгівлі.

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!