“Зерновий коридор” запрацює за 3-4 тижні в разі досягнення згоди між Україною та РФ, – речник президента Туреччини Калин

Джерело:  Цензор.НЕТ
коридор

Відкриття “зернового коридору” займе 3-4 тижня, але головним чинником для початку цього процесу є досягнення згоди з боку України та РФ, для чого Туреччина готова провести в Стамбулі зустріч у форматі Туреччина-Україна-Росія-ООН.

Про це сказав речник та радник Президента Туреччини з міжнародних питань Ібрагім Калин, передає Haber Türk.

“На цей момент загалом Росія та Україна мають близько 40 мільйонів тонн зерна. Це серйозна цифра. Це відповідає показнику 30-35% у світі. Визначення цього коридору і початок відвантаження кораблів займає 3-4 тижні”, – сказав Калин.

Він зауважив, що Україна справедливо не хоче зняття мінних загороджень, які були встановлені для захисту Одеського порту, остерігаючись нападу РФ після зняття мін.

“Головна операція – це переговори з Росією та Україною. Якщо обидві сторони домовляться, ми проведемо зустріч Туреччина-Україна-Росія-ООН у Стамбулі. Відправлення буде обговорено на цій зустрічі. Вони запропонували безпечний коридор. Переговори з цього приводу тривають. Ми хочемо якнайшвидше провести цю зустріч у Стамбулі”, – сказав речник Ердогана. 

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!