Збирання сої в «Сігнет» завершили з урожайністю 2,4 т/га

Компанія «Сігнет» завершила збрання сої, якою цьогоріч було засіяно майже 4,9 тис. га посівних площ.
Про це повідомили в компанії.
Залікова врожайність становить 2,4 т/га, а валовий збір – 11,7 тис. тонн. Як розповів Олександр Шрамко, заступник генерального директора з рослинництва, це вище середнього по Україні, але могли мати ще більше.
«Частину ми втратили через значну спеку та відсутність опадів з початку липня і до кінця серпня. Починали збирати сою з середньою вологістю 14-15%, а вже потім мали 10-12%. На полях працювало 12 комбайнів з середнім виробітком 30 гектарів на добу. Загалом, результатами ми задоволені», – зазначив Олександр Шрамко.
Нагадаємо, «СІГНЕТ» завершив жнива соняшнику з урожайністю 3,3 т/га, і озиму пшеницю зібрав з високим показником урожайності.
Читайте також
Контрагент намагається уникнути виконання контракту. Що робити? – Дізнайтесь на се...
ЄБРР запустить пілотний проєкт з модернізації зрошення на півдні України
Світовий експорт соєвої олії у липні перевищив 1 млн тонн
Фермери втрачають $50–60 на кожній тонні сої та ріпаку
Аргентина б’є рекорд із реєстрацій ГМО-культур у 2025 році
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом