Збирання кукурудзи в Україні завершиться в березні

Джерело:  Elevatorist
зима

В Україні досі не зібрали повністю врожай кукурудзи, однак обсяги, що залишаються в полі, не є критичними. Про це повідомив заступник міністра економіки, довкілля та сільського господарства Тарас Висоцький в інтерв’ю БізнесЦензор.

За його словами, наразі із прогнозованих понад 30 млн т уже намолочено близько 29 млн т кукурудзи. В полі залишається орієнтовно 5-7% площ.

«Завершення збору, найімовірніше, відбудеться у березні. Для України це не безпрецедентна ситуація, така практика вже була в попередні роки. Затримка може вплинути на товарність і якість зерна. Але говорити про те, що весь обсяг, який залишився, буде втрачений, підстав немає. Йдеться про можливе зниження якості, а не про автоматичну втрату врожаю», — підкреслив Висоцький.

Позначки:, ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!