Засновник VITAGRO Сергій Лабазюк придбав спиртзавод на Тернопільщині за 150 млн грн

Джерело:  Latifundist.com

Засновник агрохолдингу VITAGRO Сергій Лабазюк купив Марилівський спиртзавод у Тернопільській області за 150 млн грн при стартовій ціні лота у 54,32 млн грн.

Про це повідомляється в системі Prozorro.Продажі.

Зазначається, що підприємство розташоване у селищі Нагірянка Чортківського району.

Повідомляється, що за право його придбання змагались четверо учасників, які підняли стартову ціну втричі — з 54,3 млн грн до 150 млн грн.

Переможцем стала компанія «‎Вітагро Енерджі»‎, яке належить Сергію Лабазюку — депутату Верховної Ради трьох останніх скликань, засновнику агрохолдингу VITAGRO.

«Після підписання договору купівлі-продажу новий власник отримає виробничі приміщення та устаткування, зерносклад та транспорт‎», — йдеться на сайті ‎ Prozorro.Продажі.

Відзначається, що завод заснували у 1920-х роках, востаннє проходив модернізацію 2018-го. Профільна діяльність — виробництво етилового та денатурованого спирту, зараз завод не працює. Підприємство має основне технологічне обладнання та підведені комунікації.

Додається, що це друга спроба ФДМ продати Марилівський спиртзавод. У листопаді 2020 року найбільший молдавський виробник етилового спирту ZERNOFF запропонував за підприємство 120 млн грн, але потім відмовився купувати його нібито через істотну розбіжність фактичної кількості майна, заявленого в електронному лоті.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox