Закупівельні ціни на свинину сповільнили зростання

Джерело:  pigua.info
свинина

Цього тижня приріст середньої ціни на ринку свиней забійних кондицій склав 0,7% проти 4% тижнем раніше. Уповільнення темпів приросту цін закупівлі зафіксували аналітики Асоціації «Свинарі України».

Середньозважена ціна на свиней забійних кондицій цього тижня зупинилася на рівні 57,9 грн/кг, що на 0,4 грн/кг чи 0,7% вище за позначку в середині місяця. Приріст цін закупівлі цього тижня переважно фіксували у Центрі та на Сході, де окремі виробники переглянули ціни на 0,5-2 грн/кг. Тож діапазон закупівельних цін в центральних областях підвищився до 58-61 грн/кг, а в східних товарні партії реалізували по 61-63 грн/кг. У західних регіонах ціни тяжіли до позначки 57 грн/кг.

Серед причин, що спричинила посилений тиск на ціни закупівлі у західних областях, представники м’ясопереробної галузі зазначають послаблення реалізації та часткову переорієнтацію операторів на дешевшу імпортну сировину. Зниження торгівельної активності та посилену конкуренцію серед постачальників охолодженої свинини відзначають і оператори інших регіонів. Незважаючи на це, однозначних прогнозів заготівельники не мають, оскільки донедавна потік імпорту мало впливав на цінову ситуацію, пропозиція вітчизняної свинини залишається обмеженою, а передумов для відчутного її збільшення найближчим часом немає.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox