За липень через дунайські порти вивезуть 1,3 мільйона тонн агропродукції – Кубраков

Джерело:  Укрінформ
Дунай
Експорт аграрної продукції через дунайські порти у липні становитиме 1 млн 300 тис. тонн. Про це сказав міністр інфраструктури України Олександр Кубраков.

“Вони (обсяги відвантажень у дунайських портах – ред.) зростають. Тобто буде в цьому місяці у нас 1 млн 300 тис.”, – розповів міністр.

Кубраков додав, що станом на зараз приблизно половина аграрного експорту відбувається через дунайські порти. Ще 30% припадає на залізницю та 20% – на автомобільний транспорт.

За його словами, якщо будуть працювати три порти у Чорному морі, то на них припадатиме 70-80% обсягів експорту, як це було до повномасштабного вторгнення.

Як повідомлялось раніше, за підрахунками експертів, звільнення острова Зміїний та деблокада гирла Бистре заощаджує бізнесу щонайменше пів мільйона доларів на добу.

На початку липня підрозділи ЗСУ завершили військову операцію із зачищення Зміїного від техніки та озброєння російських загарбників, що втекли до тимчасово окупованого Криму. Після цього гирло Бистре стало відкритим для суден, що перевозять агропродукцію.

Позначки:, , ,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

What You Need to Know about Black Sea Region.

The latest on what’s moving agro markets, in your inbox