З трьох цукрових заводів A’SPIK GROUP цього сезону працюватимуть два
A’SPIK GROUP цього сезону запустить лише два з трьох своїх цукрових заводів. Причина — рекордно висока вартість газу та кадрові виклики через мобілізацію. Про це Latifundist.com розповів заступник генерального директора компанії Дмитро Панчук.
За його словами, завод, що повністю працює на газу, цього року запускати не будуть. Один із заводів забезпечений вугіллям, інший — комбінований, на ньому є як газові, так і вугільні котли. Сушіння жому відбувається на газовій печі.
«Ми поки не закуповуємо газ. Чекаємо, можливо ситуація зміниться. Ціна зараз вдвічі вища, ніж узимку, хоча зазвичай літом вона знижувалась. Більше 10 років так працювало», — зазначив Дмитро Панчук.
Він додав, що компанія завдяки переобладнанню технологій суттєво скоротила споживання газу.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
IGC прогнозує скорочення світового виробництва пшениці у 2026/27 МР
Українське морозиво зміцнює позиції на ринку ЄС
IGC переглянув прогноз кукурудзи на 2026/27 МР у бік підвищення через кращі перспе...
Євросоюз схвалив остаточну торговельну угоду зі США
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом