З 1 грудня скасовується верифікація експортерів агропродукції
З 1 грудня скасовується необхідність верифікації експортерів агропродукції та необхідність отримання ліцензій на експорт у випадку, якщо така верифікація не пройдена. Про це повідомив керуючий партнер Kosovan Legal Group Анатолій Косован.
Таким чином, не матиме значення, коли зареєстрований експортер платником податків та чи здійснював він раніше операції щодо експорту зернових.
Проте, варто звернути увагу: новоствореним компаніям, які одразу здійснюють експорт великих партій товару, податкова, виходячи з практики, зупинить реєстрацію податкової накладної.
«Додатково вже не матиме значення, чи наявне у експортера порушення щодо повернення валютної виручки і чи погашений відповідний податковий борг. Значення для процедур експорту матиме виключно сума неповерненої валютної виручки», — зазначив Косован.
Також із зазначеної дати право на експорт відповідної групи товарів матимуть виключно платники ПДВ.
Нагадаємо, експортне забезпечення та мінімальні експортні ціни будуть запроваджені з 1 грудня 2024.
Читайте також
Порти Туреччини – тепер у LineUp звітах УкрАгроКонсалт!
Як турецька квота перерозподіляє ринок кукурудзи
Ціни на соняшник в Україні виросли на тлі обмеженої пропозиції та зміцнення курсу ...
Світовий експорт продукції АПК у 2025 р. знизився на 15%, виторг — на 24%
Виробництво сої у Бразилії у сезоні 2025/26 зросте на 3,7%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом