Єгипет тепер планує прямі закупівлі пшениці замість тендерних

Наразі державне агентство Єгипту із закупівлі продовольства GASC проводить фінальні раунди переговорів про можливість прямої закупівлі пшениці. У такий спосіб планується забезпечити більш привабливі ціни в умовах, коли війна в Україні призвела до дестабілізації зернових ринків.
Як уточнюється, GASC вже провело такі приватні переговори щонайменше з трьома постачальниками пшениці.
Також за інформацією операторів ринку, 1 вересня Єгипет у межах прямих переговорів законтрактував 120 тис. тонн російської пшениці. Зернова була закуплена в оператора Solaris за ціною $340 за тонну C&F на умовах поставки в період 10-30 листопада п. р.
Нагадаємо, що Єгипет не оголошував міжнародні тендери із закупівлі пшениці після скасування останнього з них, який проводився в середині липня. При цьому імпортер зацікавлений у закупівлі до 1,5 млн тонн пшениці в межах прямих угод.
Читайте також
Експорт м’якої пшениці з ЄС в сезоні 2024/25 знизився
Новий сезон уже диктує свої правила – чи готові Ви до них?
Експортне мито знову на столі розгляду: Україна переглядає 10% тариф на сою та ріпак
Зміни в глобальній торгівлі: що очікувати агросектору в 2025/26 сезоні?
Імпорт пальмової олії до Індії у червні зріс на 61%, досягнувши 11-місячного макси...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом