Якість французької м’якої пшениці цьогоріч нижча середньорічних показників

Деякі якісні показники цьогорічного врожаю м’якої пшениці у Франції є нижчими за середні показники останніх років. Такими були попередні результати спільних досліджень аналітиків FranceAgriMer та інститута рослинництва Arvalis, пише Reuters.
Експерти визначали натурну масу для 61% зібраної на той час пшениці, а також перевірили число падіння у 53% врожаю.
Частка пшениці з натурною масою більше стандартних 760 г/л складає лише 30%, тоді як останні 5 років вона дорівнювала 76% валового збору.
Також зменшилася частка врожаю пшениці з вмістом білка вище 11%, цьогоріч вона становить 78%, тоді як останні 55 років цей показник сягав 85%.
А ось показник числа падіння у цьогорічного врожаю вищий за середній рівень, 99% дослідженої пшениці мали показники понад 240 секунд, попередні 5 років таку якість мала частка у 87%.
Читайте також
Польські фермери вийдуть на протест: висувають 5 вимог, включаючи зупинку імпорту ...
Затверджено порядок функціонування Державного аграрного реєстру
Перемир’я у торговельній війні не поверне американським фермерам китайський ринок сої
Майже 40% аграрних компаній в Україні скаржаться на труднощі під час пошуку праців...
Угода між США та Китаєм позитивно вплине на малайзійський ринок пальмової олії
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом