Визначено декілька маршрутів у Європі, які сумісні з українськими вагонами-хоперами
Консалтингова компанія DB Engineering&Consulting визначила кілька маршрутів у Європі, які сумісні з українськими вагонами-хоперами. За наведеними маршрутами можна дістатися загалом до чотирьох морських портів, пише Railfreight.
Зазначається, що українські вагони-хоппери вищі та ширші за європейські. Однак перевантаження на кордоні займає багато часу. Тому питання полягало в тому, до яких портів можна дістатися без перевантаження.
«З 12 вибраних портів чотири порти були визначені такими, до яких можна дістатися українськими хоперами: німецькі Гамбург і Росток, польський Гданськ та румунська Констанца. Загалом прийнято десять маршрутів. У дослідженні розглядався вантажний вагон типу 19-752», — пише видання.
Були також визначені як нездійсненні для таких перевезень чотири країни: Італія, Хорватія, Словенія та Чехія. Це означає, що такі порти як Рієка, Трієст або Генуя, не є варіантом для українських хоперів як кінцевого пункту призначення.
«На наступних кроках необхідно розглянути та розв’язувати інші питання технічної сумісності з європейськими стандартами, такі як правила безпеки, зниження шуму та сертифікація систем зміни візків (сертифікат ECM)», — прокоментувала німецька консалтингова фірма.
Проте, як пише транспортне видання, не зважаючи на те, що вагони-хопери можуть вмістити значно більші обсяги сільськогосподарських вантажів, ніж контейнери, в останніх також є прихильники.
Нагадаємо, в Мінекономіки заявили, що об’єктивні шанси для організації транзиту українських товарів через Білорусь наразі відсутні через безпекові ризики.
Читайте також
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом