Виробництво зерна у Бразилії зросте на 27 відсотків до 2034 року
За прогнозом Міністерства сільського господарства Бразилії обсяг виробництва зерна може досягти 379 мільйонів тонн.
Прогноз сільськогосподарського виробництва Бразилії на наступні десять років показує значне зростання основних сільськогосподарських культур, таких як соєві боби, кукурудза зимового врожаю, рис, квасоля, сорго та пшениця. Багаторічні культури, такі як кава, какао та фрукти, також свідчать про стійке зростання у цей період.
Такі дані наведено у дослідженні «Прогнози агробізнесу Бразилії на 20203/2024–2033/2034 роки», проведеного Секретаріатом сільськогосподарської політики Міністерства сільського господарства та тваринництва (Mapa) за підтримки Бразильської корпорації сільськогосподарських досліджень (Embrapa).
За цей період посівна площа збільшиться на 15,5%, досягнувши 92,2 млн. високопродуктивних гектарів, як вказує дослідження.
На думку директора відділу економічного аналізу та державної політики Mapa Сільвіо Фарнезе, «доречно враховувати, що важлива частина зростання посівних площ підтримуватиметься Програмою відновлення деградованих територій, при цьому кредитні лінії надаватимуть перевагу продуктивному відновленню площ, які на даний момент показують низьку врожайність».
Найбільший приріст посівних площ побачать соєві боби (25,1%), кукурудза зимового врожаю (24,9%), пшениця (18,4%), рис (+20,3%) та квасоля (+38,1%).
Очікується, що виробництво рису збільшиться на 3,1 мільйона тонн і сягне 13,7 мільйона тонн, що дозволить задовольнити споживання, яке оцінюється в 10,8 мільйона тонн, при цьому є місце для експортних зобов’язань виробничого сектора, які наразі становлять порядок. 1,3 мільйонів тонн.
Виробництво кукурудзи досягне 153,1 млн. тонн при зростанні на 32,3% і збільшенні на 37,4 млн. тонн переважно в зимовому врожаї, слідуючи прийнятій бразильськими виробниками практиці сівби слідом за соєю. Споживання оцінюється в 109,8 млн. тонн, зростання на 30,4% відповідає зростанню використання зерна для виробництва етанолу, яке в даний час переробляє 17,0 млн. тонн.
Соєві боби, як і раніше, матимуть найвищий рівень виробництва серед зернових, який, за оцінками, досягне 199,4 млн. тонн, збільшившись на 52,0 млн. тонн, а соєвий шрот досягне 48,5 млн. тонн, збільшившись на 8,36 млн. тонн. тонн у найближчі 10 років.
Що стосується кави, оцінки показують зростання виробництва на 31,9%, досягнувши 72,0 млн мішків, тобто збільшення пропозиції на 17,0 млн мішків, що покриє зростання споживання, що зростає до 27,0 млн мішків, та експорту, що оцінюється 45,0. мільйон мішків.
За тваринництвом найбільше зростання буде у птахівництві (+28,4%), далі у виробництві – у виробництві свинини (+27,5%) та яловичини (+10,2%). Споживання матиме нижче зростання: зростання споживання птиці становитиме 26,9%, свинини – 25,4% та яловичини – 0,6%.
За оцінками, експорт цієї продукції заплановано на 29,7% для продукції птахівництва, 22,5% для свинини та 27,1% для яловичини. Цей сценарій посилюється різними угодами, укладеними урядом Бразилії з країнами-споживачами, які є зміцненням існуючих ринків і нових країн, які імпортуватимуть бразильське м’ясо.
Читайте також
Ключові фактори, що впливають на розвиток ринку олійних культур та олії в Чорномор...
Фермери трьох областей можуть подати заявки у ДАР на мобільні зерносушарки
Експорт м’якої пшениці з ЄС упав на третину
Через посуху цієї осені фермери не сіяли озимий горох
Україна цього сезону збільшила експорт зернових на 58%
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом