Виробництво пальмової олії в Індонезії не суттєво зросте у 2026 році

Джерело:  Business Recorder
пальмова олія

В Індонезії обсяг виробництва сирої пальмової олії у 2025 році досяг 51,66 млн тонн, що на 7,3% більше порівняно з попереднім роком, повідомила асоціація пальмової олії GAPKI. Наприкінці року запаси олії становили 2,07 млн тонн, що на 25% менше, ніж місяцем раніше.

Секретар GAPKI Гаді Сугенг зазначив, що виробники прагнуть наростити виробництво у 2026 році, але погодні умови можуть обмежити темпи зростання. За його оцінками, приріст не перевищить 1–2%, а максимум – 5%, через посуху та регуляторні обмеження галузі.

Проблеми з постачанням можуть ускладнити реалізацію плану запровадження обов’язкової марки біопалива B50 на основі пальмової олії. У разі впровадження B50 обсяги експорту олії можуть скоротитися, а експортне мито підвищитися.

Аналітики відзначають, що ці фактори створюють ризики для стабільності світового ринку пальмової олії, а виробники Індонезії поки обережно оцінюють можливості збільшення випуску продукції в умовах обмеженого постачання та суворих погодних умов.

Позначки:,

У Вас виникли додаткові запитання?
Будемо раді допомогти!

Secret Link