Врожай зерна в НІБУЛОНі цьогоріч на 100 тис. більший за минулорічний

НІБУЛОН зібрав 260 тис. т зернових культур. Цей показник на 100 тис. т перевищує минулорічні результати, повідомила пресслужба компанії.
14 виробничих філій компанії були реорганізовані в чотири кластери, був перехід від традиційної (з використанням плуга) до ощадливих технологій (Strip-Till, Mini-till). В НІБУЛОНі також повністю реорганізували структуру посівних площ: озимі культури винесені в південний кластер, де їм альтернативи немає, а високопродуктивні кукурудза й соя — в центральний і західний кластери.
«Це дало змогу підвищити врожайність, більш продуктивно використовувати наявні ресурси, зменшити кількість технологічних операцій, що, в свою чергу, призвело до зменшення споживання палива та скорочення шкідливих викидів», — зазначив директор з агровиробництва компанії Олег Веселов.
В НІБУЛОНі додали, що сучасна сільгосптехніка, куплена цього сезону, працює із продуктивністю вищою на 30% та контролюється за допомогою систем моніторингу.
Читайте також
BLACK SEA OIL TRADE-2025: Найцікавіше з програми — вже тут!
Велика Британія імпортує більше пшениці в 2024/25 МР
Білгород-Дністровський порт та підрозділ Maersk планують запуск поромного маршруту...
Виробники сої тиснуть на Трампа, щоб прискорити визначеність щодо біопалива
Кернел скоротив переробку олійних в третьому кварталі
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом