VITAGRO нарощує потужності зі зберігання зерна на Хмельниччині

Група компаній VITAGRO завершує будівництво нових потужностей зберігання на елеваторі в Ізяславському районі Хмельницької області. Компанія зводить на елеваторі ще 2 силоси загальною місткістю 11 тисяч тонн одночасного зберігання та готує майданчик для зберігання у зернових рукавах на 15 тисяч тон.
Про це повідомляє пресслужба компанії.
Таким чином загальна потужність елеватора підвищиться до 66 тисяч тонн одночасного зберігання. Остаточно завершити роботи планують вже на початку літа цього року, саме під новий урожай озимих.
«Роботу над проєктом ми почали восени 2024 року. Тоді ж законтрактували обладнання та запланували хід будівництва. Загалом на першу чергу проєкту буде витрачено приблизно 153 мільйони гривень. В рамках збільшення потужностей ми не лише збільшимо об’єм зберігання, а й додамо ще одну робочу вежу, що дозволить приймати одночасно 2 різні культури та вантажити зерно паралельно на залізничний та автомобільний транспорт. При цьому швидкість відвантаження зросте з 1400 тонн на добу до 2300 тонн на добу» – пояснив директор департаменту зберігання зерна групи компаній VITAGRO Олександр Кулигін.
Загалом елеваторний напрямок групи компаній VITAGRO почав розвиватися з 2017 року з будівництва елеватора в селищі Закупне, Кам’янець-Подільського району Хмельницької області. Зараз група має у власності 5 елеваторів у Хмельницькій та Рівненській області загальною потужністю 385 тонн одночасного зберігання. Найбільший з них – у Закупному. Його нинішня потужність складає 106 тисяч тонн.
Дізнайтесь більше про ключові тенденції аграрного ринку на 11-й Міжнародній конференції BLACK SEA OIL TRADE, яка відбудеться 23 вересня в Бухаресті! Приєднуйтесь до професіоналів агробізнесу з 25+країн для потужного старту нового олійного сезону!
Читайте також
На Київщині запустять виробничу лінію з виготовлення пропареної гречаної крупи
Індія має намір подвоїти виробництво кукурудзи до 86 млн тонн до 2047 року
За місяць набере чинності нова редакція договору щодо вантажних перевезень залізницею
Ціни на сою на CBOT знизилися до багатомісячного мінімуму
Україна отримала ще 1 млрд грн для підтримки фермерів
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом