Працюємо над якістю та скороченням ланцюга постачання, щоб він був максимально коротким з огляду на кількість учасників. Короткий логістичний ланцюг дає цінову перевагу, оскільки ми працюємо з саду. Наші представники бронюють продукцію з поля, починаючи з цвітіння. Так, в Іспанії почали перевіряти якість із першого садка, що зацвів. Інколи ми викуповуємо продукцію безпосередньо з поля, а потім сортуємо, пакуємо і постачаємо.
Відомий експортер яблук розпочинає системний імпорт фруктів до України

Фрукти з Європи та інших континентів постачатиме до України USPA Fruit. Проєкт вдалося реалізувати завдяки присутності агентів компанії у Греції та Іспанії, які особисто контролюють якість і логістику. Про це AgroPortal.ua розповів керівник компанії USPA Fruit Володимир Гуржій.
Апельсин, лимон, ківі, персик, абрикос, хурма — це базові позиції імпорту. На його думку, попит на імпортні фрукти завжди є, був і буде.
«До того ж останнім часом кісточкові зазнають погодних впливів через пізні весняні заморозки. Велика частина садів у Запорізькій та Херсонській областях окуповані, там вирощувалося багато кісточкових», — зауважує фахівець.
Клієнти USPA Fruit — це мережі та гуртові покупці, зокрема HoReCa. Ситуативним імпортом компанія займалася ще до пандемії COVID-19, постачаючи переважно цитрусові.
Раніше купували «по імейлу». Саме системний проєкт з імпорту почали 2024 року, а цьогоріч виходимо на інший професійний рівень. Наші пропозиції готові розглядати всі, навіть мережі з відділами власного імпорту, тому що для них ми є нідерландською компанією, що здійснює в Україні технічний імпорт. Ще одна наша перевага — наявність складів. До того ж багато постачальників намагаються хитрувати, встановлюючи різні категорії якості. Щоб працювати правильно з цими показниками, потрібно мати місцевих агентів, які постійно перевіряють не лише продукт на складі, а продукт, що лише дозріває.
Читайте також
Українці побачать нові ціни на АЗС в середині липня
Сергій Феофілов, УкрАгроКонсалт, виступить на GLOBAL GRAIN MENA
Фермерський союз Німеччини прогнозує врожай зернових 40,1 млн тонн
У більшості агрохолдингів спостерігалось зростання капіталізації з 23 по 30 червня
Ф’ючерси на сою на CBOT залишалися стабільними у понеділок
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом