Великий виробник яблук озвучив головну проблему сезону
Один з найбільших виробників яблук – компанія «Сади Дніпра», вважає, що цього сезону найбільшою проблемою може бути збут урожаю.
Про це в інтерв’ю журналу «Садівництво по-українськи» розповів головний агроном компанії Ігор Бутковський.
«Якщо ми виростимо саджанці, виростимо яблука, чи буде на них попит? Це головне питання. Щоб було куди збути урожай. Та менеджери з продажів працюють над цим», – сказав він.
Ігор Бутковський доповнив, що компанія працює у звичайному режимі. Витрати по догляду за садом, на матеріали та робочу силу не урізає. Проводить механічні роботи: покос трави, вносять гербіциди, інші ЗЗР.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом