В Укрзалізниці озвучили основні напрямки підтримки аграріїв
Голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін озвучив три ініціативи для підтримки економіки України в умовах воєнного вторгнення Росії в Україну.
Про це повідомив заступник директора Департаменту комерційної роботи «Укрзалізниці» Валерій Ткачов в рамках Trend&Hedge Club.
Перша — це залізний технопарк. Мова йде про евакуацію підприємств зі східних областей на захід і перелокація виробничих потужностей.
«Якщо у когось є в цьому потреба, то під егідою Мінекономіки ми допомагаємо евакуювати підприємства», — говорить Валерій Ткачов.
Також це відкриття нових підприємств на базі інфраструктури УЗ у західних, центральних областях України. В УЗ підкреслюють, що готові надати свою інфраструктуру для організації роботи промислових підприємств.
Залізна посівна — це друга ініціатива, за якою в УЗ створюється штаб, який буде допомагати у перевезенні добрив і пального для агровиробників. На своєму Telegram-каналі УЗ повідомила про контактну особу — це Тетяна Приходько. Це стосується як імпорту, так і внутрішніх перевезень МТР для забезпечення потреб посівної кампанії в Україні.
Третя ініціатива — це залізний термінал. Полягає вона у відновленні експорту аграрної продукції на захід, на західні прикордонні переходи. Також вивчається питання будівництва потужностей для перевалки на прикордонних переходах, тому що зараз дуже гостро стоїть проблема із нестачею потужностей для перевалки зерна.
Валерій Ткачов підкреслив, що «Укрзалізниця» продовжує працювати на підконтрольних територіях. Відвантаження ведеться у всіх напрямках підконтрольних Україні.
На сьогодні середньодобовий об’єм відвантаження у мережі УЗ становить 250 тис. тонн, а до війни цей показник сягав 720 тис. тонн.
Читайте також
Fortior Law – Юридичний Спонсор BLACK SEA GRAIN. EUROPE-2025
На аукціон повторно виставили найбільшу державну ділянку землі
Асоціація виробників зерна Канади засуджує угоду Bunge-Viterra
Плануйте новий сезон з прогнозом урожаю та посівних площ-2025 від УкрАгроКонсалт
Картопля трохи подешевшала завдяки імпорту й нижчому попиту
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом