В портах Великої Одеси неможливо накопичити 20-50 тис. т зерна, перевалка працює з-під коліс — Кіпер
В портах Одеської області значна частина припортової інфраструктури розбита, тому судна навантажуються «з коліс».
Про це заявив очільник Одеської ОВА Олег Кіпер в інтервʼю для «Бізнес.Цензор».
«Я дякую бізнесу, який працює в області за таких умов і платить податки. Адже зараз неможливо накопичити на складі 20-50 тис. т зерна, щоб коли прийшов корабель його завантажити. Все працює з-під коліс, на ходу, під обстріли, під тривоги. Судно вантажиться не добу, а три-п’ять. Але вони це роблять, оплачуючи простої», — сказав він.
Кіпер додав, що зараз український морський коридор працює цілодобово і бувають такі дні, що в каравані йде 40-50 кораблів.
Читайте також
Оновлення в платформі AgriSupp: дані з агро експорту тепер доступні по 36 країнам!
Виробництво молока в Україні може стабілізуватися на рівні 6,7 млн тонн
В Італії тестують озимий посів цукрового буряку
На Рівненщині прогнозують старт жнив за два тижні та оцінюють стан зернових
Світовий ринок кукурудзи перебуває під тиском через зростання пропозиції та слабші...
Напишіть нам
Наш менеджер зв'яжеться з Вами найближчим часом